Zwycięzcy Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”

Podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej 2018, w dniu 20 czerwca br. w Warszawie, ogłoszono wyniki XVII edycji konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. Jak co roku, organizatorem Konkursu jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

W trakcie wydarzenia Przewodniczący Jury Konkursu, prof. dr hab. Sławomir Juszczyk, przypomniał zasady Konkursu, jego cele i przedstawił Jury, w którym zasiedli: prof. dr hab. Sławomir Juszczyk – Przewodniczący, a także reprezentanci banków zrzeszających i przedstawiciel KZBS.

Zwycięskie banki oraz pozostałe wyróżnione banki spółdzielcze otrzymały znaki jakości: „Bank spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”, którymi będą mogły posługiwać się w swojej identyfikacji wizualnej w materiałach promocyjnych, reklamowych oraz w elektronicznych kanałach komunikacji, przez rok od dnia ogłoszenia wyników Konkursu. Przyznano I, II i III miejsce oraz 5 wyróżnień, które wraz z Krystyną Majerczyk-Żabówką, Prezes Zarządu KZBS, wręczył zwycięzcom Przewodniczący Jury Konkursu.

Laureatami Konkursu zostali:
1 miejsce: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie
2 miejsce: Bank Spółdzielczy w Limanowej
3 miejsce – ex aequo: Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, Vistula Bank Spółdzielczy

Wyróżnienia otrzymali:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy w Lubartowie
Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem
Bank Spółdzielczy w Jarocinie
Małopolski Bank Spółdzielczy

Serdecznie gratulujemy!

źródło: KZBS