Firmowe kurtki – jakie nadruki warto na nich umieścić?

kurtka firmowa z nadrukiem

Personalizacja kurtek firmowych pozwala na nadanie im unikatowego wyglądu. Jakie nadruki będą najlepsze? Warto pamiętać, że wybór nadruków powinien być zgodny z wizerunkiem firmy, wartościami i przekazem. Zobacz, jakie z nich warto umieścić na firmowych kurtkach!

Logo firmy

Najbardziej podstawowym i niezbędnym nadrukiem na kurtkach firmowych jest logo firmy. Umieszczenie logo w widocznym miejscu na kurtce zapewnia widoczność i rozpoznawalność marki. Warto wziąć pod uwagę rozmiar, rozmieszczenie i kolor logo, aby uzyskać profesjonalny i spójny wygląd takiej odzieży. Przykładowo można wybrać czarne albo szare kurtki z nadrukiem, które stanowią uniwersalne tło dla logo. Trzeba także uwzględnić jego wielkość, na przykład większe logo można umieścić na plecach, a mniejsze na piersi z przodu.

Nazwa firmy

Umieszczenie nazwy firmy na kurtce może również wzmocnić tożsamość marki. Nadruk ten można umieścić strategicznie, na przykład wzdłuż rękawa, kołnierza lub tyłu kurtki, w zależności od projektu.

Nazwiska lub tytuły pracowników

Aby uzyskać bardziej spersonalizowany charakter tego rodzaju odzieży, można zdecydować się na dodanie do kurtek nazwisk pracowników lub zajmowanych przez nich stanowisk. W ten sposób kurtki z nadrukiem mogą również służyć skutecznie jako identyfikacja pracowników.

Monogramy lub inicjały

Monogramy lub inicjały mogą być również wykorzystane do personalizacji kurtek z nadrukami. To klasyczna i ponadczasowa metoda personalizacji, którą można zastosować w okolicach klatki piersiowej.

Wzorzyste nadruki

Ciekawym pomysłem będzie także dodanie subtelnych wzorów, które uzupełniają projekt kurtki. Geometryczne wzory, paski i inne dyskretne nadruki mogą sprawić, że kurtki będą wyglądały efektownie, nie przytłaczając całości.

Nadruki sezonowe lub tematyczne

W zależności od firmy i przeznaczenia kurtek, ciekawym podejściem może być wykorzystanie nadruków sezonowych lub tematycznych. Przykładowo warto zdecydować się na kurtki z nadrukiem świątecznym z okazji nadchodzących świąt albo też nawiązujące do organizowanego wydarzenia.

Logo sponsorskie

Jeśli kurtki firmowe są przeznaczone do użytku podczas sponsorowanych wydarzeń lub partnerstw, korzystne może być dodanie dodatkowych logo lub nadruków związanych z tą współpracą.

Subtelne szczegóły marki

Również interesującym pomysłem mogą być subtelne detale marki, takie jak małe logo na uchwycie zamka błyskawicznego lub dyskretna metka marki. W ten sposób kurtki z nadrukiem mogą prezentować się jeszcze lepiej i będą dzięki temu znakomitym wyborem dla firmy.