Posted on: 28 listopada 2018 Posted by: redakcja Comments: 0

Tytuł Kobiecej Marki Roku 2018 oraz prestiżowe wyróżnienie Woman Star otrzymała Karta Kredytowa Millennium Impresja. Projekt Kobieca Marka Roku kierowany jest do firm, które oferują najwyższej jakości produkty i usługi, stworzone z myślą o potrzebach współczesnych, aktywnych kobiet. Organizatorzy podkreślają, że adresatka Kobiecej Marki Roku jest kobietą nowoczesną, pełną pasji, szukającą wyzwań i niebanalnych rozwiązań. W plebiscycie nagradzane są produkty i usługi o ugruntowanej pozycji, cieszące się wysoką renomą i najlepszą opinią klientek.

Karta Millennium Impresja otrzymała również tytuł Woman Star, tym samym znajdując się w wąskim gronie marek uhonorowanych tym tytułem. Woman Star stanowi wyraz uznania za troskę o jakość oferowanych usług, podkreślenie ponadprzeciętnych walorów i doskonałej pozycji na rynku. Nagrody dla karty Impresja odebrała podczas uroczystej gali Magdalena Kwiatkowska, Kierująca Wydziałem Kart Płatniczych w Banku Millennium.

Karta Impresja- towarzyszka nowoczesnej kobiety
Płacąc nią można zyskiwać przez cały rok, otrzymując zwrot do 5% wartości zakupów u Partnerów karty (aż do 760 zł rocznie). Partnerzy karty to ponad 20 znanych marek, m.in.: Empik, Apart, Sephora, Zara, Venezia, Deichmann, Sony czy Smyk. Właścicielka lub właściciel karty może też w łatwy sposób rozłożyć dokonane nią wydatki (w całości online lub telefonicznie) na raty i spłacić je w dogodnym dla siebie czasie.

źródło: Bank Millennium