Turcja 2021 – rodzinne wakacje w bajecznych krajach

niezapomniana przygoda

Błękitne morze, piasek, dużo słońca i kuchnia śródziemnomorska. Turcja jest popularnym kierunkiem wakacyjnym. Rodzinne wakacje w tym kraju mogą być niezapomnianą przygodą niezależnie, czy będą one planowane z dużym wyprzedzeniem, czy spontanicznie zarezerwowaną ofertą last minute. Co może nam zaoferować ten piękny kraj? Podpowiadamy.

Rodzinne wakacje w Turcji — dobrze i tanio z dziećmi

Żaden inny kierunek wakacyjny nie może się pochwalić taką wszechstronnością jak Turcja. Oprócz tętniących życiem nowoczesnych metropolii, takich jak Stambuł i Izmir, słoneczne miejsca na błękitnym morzu Riwiery Tureckiej i Tureckiego Morza Egejskiego są idealnymi miejscami na wakacje dla rodzin. Między Kemerem a Antalyą znajdziemy małe zatoczki i fascynujący świat gór z urwistymi klifami i niezliczonymi możliwościami uprawiania sportów dla miłośników przyrody. Na wschód od Antalyi między Side a Alanyą dominują sady z owocami cytrusowymi, granatami i bananami. Plaże są coraz większe, rodziny, które lubią sporty wodne, znajdą to dla siebie mnóstwo atrakcji. Kuchnia turecka przyciąga dużą ilością świeżych warzyw i mięs z grilla we wszystkich odmianach. Oprócz ryb morskich region słynie z różnorodnych dań ze świeżym pstrągiem, który poławia się w krystalicznie czystych górskich rzekach. Hotele w Turcji mają bogatą ofertę wellness, w której rodzice mogą się zrelaksować, podczas gdy najmłodsi bawią się w miniklubie lub szaleją na zjeżdżalniach przy hotelowym basenie — to wspaniałe połączenie zabawy i odpoczynku sprawia, że wakacje w Turcji to idealne miejsce na odpoczynek dla całej rodziny.

Zobacz także: https://otobiznes.pl/wakacje-all-inclusive-3-powody-dla-ktorych-warto-na-nie-postawic/

Kompleksy hotelowe przyciągają turystów wspaniałą ofertą

Oprócz obiektów basenowych niektóre hotele oferują nawet połączone aquaparki all inclusive. Pokoje wyposażone są na najwyższym poziomie. Ciekawie zaprojektowane ogrody i baseny, urozmaicona oferta rekreacyjno-sportowa i animacyjna sprawiają, że pobyt w jednym w hotelu w Turcji będzie niezapomnianym czasem. Wiele hoteli oferuje w swoim programie również opiekę nad dziećmi i zajęcia rekreacyjne dla młodszych gości, a także różnorodne zajęcia rekreacyjne dla dorosłych. Wszystkie topowe hotele posiadają dobrze wyposażone zaplecze SPA, w którym goście mogą rozpieszczać się masażami, zabiegami kosmetycznymi lub w hotelowej łaźni tureckiej. Oprócz wybranych przysmaków i napojów przez całą dobę all inclusive spragnieni relaksu zaznają tureckiej gościnności. Ofertę poszczególnych hoteli możemy sprawdzić na https://www.traveligo.pl/.