Konto 360° Junior – Millenium wraca z promocją dla najmłodszych klientów

Bank Millenium wraca z promocją dla swoich najmłodszych użytkowników, proponując pieniądze nie tylko im, ale również rodzicowi, który założy konto swojej latorośli. Na czym dokładnie polega promocja i kto może z niej skorzystać?

Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która ma założy konto w banku Millenium, a następnie otworzy Konto 360° Junior dla swojego dziecka, które ma mniej niż osiemnaście lat. Nagrodą za wykonanie tych czynności jest bon Allegro opiewający na kwotę 50 złotych oraz 269 złotych do wykorzystania dla rodzica.

Jeśli rodzic posiada już konto w banku Millenium, wystarczy, że otworzy konto dla swojego dziecka. Jeśli jeszcze go nie ma, należy otworzyć konto osobiste lub wnioskować o kartę kredytową w banku Millenium. Kolejnym krokiem jest dostęp do bankowości internetowej Millenet, ponieważ tylko konto dla dzieci otwarte za jej pomocą będą brały udział w promocji.

W promocji nie mogą wziąć udziału klienci, którzy w przeszłości brali udział w promocji Konto 360° Junior , jednak jeśli zamierzamy zrobić to po raz pierwszy, istnieje możliwość, żeby założyć konta dla wszystkich swoich dzieci i zyskać w ten sposób więcej pieniędzy. Karta podarunkowa Allegro, którą otrzymają uczestnicy będzie ważna przez sześć miesięcy, a za jej pomocą będzie można zrobić zakupy na popularnym serwisie.

Ci, którzy chcą skorzystać z nowej promocji banku Millenium, powinni się pośpieszyć. Promocją objętych zostanie tylko 5000 kont otwartych między 1 grudnia 2020 a 1 lutego 2021 roku.

Jak w przypadku wszystkich promocji bankowych, należy spełnić kilka warunków, aby udział w niej był możliwy. Należy udostępnić swój numer telefonu, ponieważ będziemy otrzymywać z banku wiadomości SMS z ważnymi powiadomieniami. Kolejnym krokiem jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych, której nie wolno odwoływać do końca trwania promocji. Oznacza to, że zgadzamy się na reklamy w postaci wiadomości SMS oraz listów elektronicznych. Z kolei założenie Konta 360° Junior musi wiązać się z równoczesnym założeniem dziecku konta oszczędnościowego Profit i akceptacją regulaminu, a do 1 marca 2021 roku na koncie dziecka musi pojawić się minimum 300 złotych. Jeśli dziecko ma więcej niż 13 lat, to do 1 marca 2021 roku należy również wykonać pięć transakcji kartą dołączoną do konta dziecka lub za pomocą BLIKa.

Jeśli zastanawiamy się nad otwarciem konta dla swojego dziecka, jest to świetny moment,a by zastanowić się nad bankiem Millenium i dodatkową gratyfikacją, którą bank ten obecnie oferuje. Założenie oraz prowadzenie konta jest zupełnie darmowe i takie pozostanie, a jeśli w ciągu miesiąca chociaż wykona się płatność kartą na dowolną kwotę, to opłata za kartę płatniczą również nie jest pobierana. Jedna płatność kartą w miesiącu powoduje również, że automatycznie klient nie ponosi dodatkowych kosztów za korzystanie z bankomatów innych banków.