Getin Noble Bank ponownie zwycięża w rankingu najlepszych banków

Getin Noble Bank ponownie zwycięża w rankingu najlepszych banków

To już niemal tradycja. Getin Noble Bank siódmy rok z rzędu plasuje się na pozycji lidera w zestawieniu najlepszych banków według Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). O wynikach rankingu decydują sami Klienci, czyli deweloperzy należący do PZFD.  Jak co roku pod lupę wzięto najważniejsze elementy współpracy z bankami, wpływające na jakość obsługi inwestycji deweloperskich. Getin Noble Bank ponownie wyróżnił się wysokim standardem usług i elastycznością współpracy. 

Ranking Banków PZFD to cykliczna inicjatywa, która wyłania najlepsze banki współpracujące z deweloperami na najbardziej korzystnych warunkach w zakresie finansowania i obsługi inwestycji mieszkaniowych. Zestawienie powstaje na podstawie ankiet wysyłanych do członków PZFD, w których firmy oceniają m.in.: szybkość podejmowania decyzji kredytowej, zgodność wstępnych deklaracji banku z faktycznymi ustaleniami czy elastyczność współpracy.

Getin Noble Bank już siódmy raz z rzędu uzyskał najwyższe oceny, co potwierdza wysokie kompetencje w obsłudze dużych i niestandardowych projektów.

– Fakt, że ponownie jesteśmy najlepsi w rankingu PZFD potwierdza, że nasze codzienne starania przekładają się na realne zadowolenie Klientów. Dla nas to najważniejsza opinia, ponieważ wysoka jakość usług oraz obsługi to priorytety, nad którymi każdego dnia pracuje mnóstwo osób. Przede wszystkim indywidualnie i elastycznie podchodzimy do każdego Klienta, staramy się go zrozumieć i jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby. Wiele cennych wskazówek co roku otrzymujemy właśnie z wyników badań prowadzonych przez PZFD na potrzeby Rankingu Banków. Traktujemy je bardzo poważnie i wdrażamy w życie, żeby później móc dowiedzieć się, że ponownie jesteśmy liderem wg naszych Klientów – mówi Piotr Sztembartt, dyrektor Departamentu Finansowania Deweloperów w Getin Noble Banku.

Jednym z flagowych produktów Getin Noble Banku przeznaczonym dla Klientów korporacyjnych jest linia kredytowa na tzw. finansowanie wielocelowe. To oferta przeznaczona dla dużych podmiotów finansujących się pod bilansem. Natomiast dla stałych partnerów z branży deweloperskiej Getin Noble Bank daje możliwość kredytowania na każdym etapie inwestycji, w tym również na etapie pre-dewelopmentu. Co istotne, Bank kieruje swoją ofertę do deweloperów finansujących się zarówno z własnych środków, jak i środków nabywców, którzy nie korzystają z kredytów udzielanych w Getin Noble Banku.