Dodatkowe bankomaty Euronet Polska na Jarmarku św. Dominika w Gdańsku

Dodatkowe bankomaty Euronet Polska na Jarmarku św. Dominika w Gdańsku

Mieszkańcy trójmiasta oraz turyści odwiedzający popularny Jarmark Dominikański w Gdańsku będą mieli do dyspozycji dodatkowe bankomaty Euronet. Impreza, która każdego roku przyciąga rzesze odwiedzających, rozpocznie się 27 lipca i potrwa do 18 sierpnia. Euronet Polska jest oficjalnym sponsorem 759. Jarmarku św. Dominika.

Jarmark św. Dominika oferuje odwiedzającym wiele atrakcji, wśród nich stoiska z wyrobami regionalnymi, produktami rękodzieła artystycznego czy kramy antykwariuszy i kolekcjonerów. Wielu spośród wystawców, akceptuje jedynie płatność gotówką, stąd decyzja Euronet Polska o ustawieniu dodatkowych bankomatów w strategicznych punktach Jarmarku.

– Dodatkowe bankomaty zamontowane na czas trwania Jarmarku św. Dominika w Gdańsku umożliwią bezproblemowy dostęp do gotówki mieszkańcom Trójmiasta i turystom. Z naszych wieloletnich obserwacji wiemy, że zarówno wystawcy jak i  odwiedzający  imprezę doceniają udogodnienia w postaci łatwej, szybkiej i bezpiecznej możliwości wypłaty gotówki z bankomatów zainstalowanych na obszarze, na którym odbywa się Jarmark – podkreśla Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.

Euronet jest największym w Polsce niezależnym operatorem bankomatów oraz wpłato-bankomatów.

Na terenie kraju obecnie zarządza łącznie ponad 7700 urządzeniami. Dodatkowo, w sezonie wakacyjnym, operator udostępnił ponad 180 dodatkowych bankomatów. Sezonowe urządzenia zostały zainstalowane głównie nad morzem oraz na Mazurach. Nowością są bankomaty mobilne, zamontowane w samochodach typu transporter, które pojawiają się na najpopularniejszych letnich wydarzeniach muzycznych czy kulturalnych.