Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank wygrywa po raz kolejny

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank wygrywa po raz kolejny

Indeksowane Konto Oszczędnościowe zajęło pierwsze miejsce w lipcowym rankingu rachunków oszczędnościowych przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Rachunek z oferty Toyota Bank którego obecne oprocentowanie wynosi 2,22 proc. w skali roku, okazał się najlepszy w kategorii kont oszczędnościowych bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000 zł.

Najnowszy ranking przygotowany przez serwis Bankier.pl, porównuje wyróżniające się rachunki oszczędnościowe dostępne dla kwoty 10 000 zł w dwóch kategoriach: „z dodatkowymi warunkami“ oraz „bez dodatkowych warunków“.

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank, które zwyciężyło w kategorii „bez dodatkowych warunków”, to dedykowana klientom indywidualnym oferta konta z oprocentowaniem ustalanym w oparciu o stopę WIBOR 3M. Ten unikalny na rynku produkt, daje gwarancję wysokich odsetek, umożliwiając jednocześnie elastyczny dostęp do gromadzonych środków. W ramach obecnej oferty, oszczędności gromadzone na rachunku, oprocentowane są 2,22 proc. w skali roku.

– Indeksowane Konto Oszczędnościowe od momentu jego wprowadzenia, regularnie zdobywa uznanie Klientów oraz rynkowe wyróżnienia. Mechanizm który zastosowaliśmy, daje bowiem gwarantowane oprocentowanie, którego wysokość jest zawsze atrakcyjna w odniesieniu do aktualnych trendów panujących na rynku pieniężnym. Ponadto odkładając na wymarzone cele, w razie potrzeby można skorzystać z pieniędzy – mówi Piotr Kluźniak, Starszy Specjalista ds. Produktów Bankowych w Toyota Bank Polska.

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank, to elastyczna i bezpieczna inwestycja kapitału, zarówno dla dotychczasowych jak i nowych klientów banku.

Przejrzyste warunki tego depozytu, czynią go wyróżniającym się produktem na rynku. Konto jest w pełni funkcjonalnym rachunkiem bankowym, obsługującym przelewy wchodzące i wychodzące. W jego ramach można korzystać także z innych usług Toyota Bank i np. otwierać lokaty terminowe. W przypadku zrealizowania przelewów z konta, bank pobiera miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku, niezależnie od ilości wykonanych transakcji. Jednak jeśli klient w danym miesiącu nie będzie wykonywał przelewów, konto będzie całkowicie bezpłatnie.

Ranking:  https://www.bankier.pl/wiadomosc/ranking-kont-oszczednosciowych

Informacja o banku:

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2001 roku. W 2002 bank uruchomił także działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS.