Moc nagród do wygrania z Bankiem Spółdzielczym Grupy SGB!

Lokata SGB Zima 2019 wystartowała! Wszyscy klienci, którzy od 7 stycznia do 29 marca otworzą w Banku Spółdzielczym Grupy SGB lokatę 3- lub 6-miesięczną, na której zdeponują minimum 500 złotych mają szansę na wygranie nagrody głównej- samochodu marki Opel MOKKA X. Szanse na zwycięstwo zwiększają się z każdą wielokrotnością kwoty 500 złotych powierzonej zaufanemu Bankowi zrzeszonemu w Spółdzielczej Grupie Bankowej.

Oszczędzaj i wygrywaj

By wziąć udział w promocji, wystarczy udać się do Banku Spółdzielczego Grupy SGB w okresie 7.01-29.03.2019 r., ulokować min. 500 zł na lokacie trzy- lub sześciomiesięcznej i dotrzymać jej terminu. Każda wielokrotność wspomnianej kwoty zwiększa szansę na otrzymanie nagrody.

Atrakcyjne oprocentowanie lokat w Bankach Spółdzielczych SGB idące w parze z możliwością wygrania wielu niezwykłych nagród, m.in. 50-calowych telewizorów Samsung, wodnych odkurzaczy bezprzewodowych Bissell Crosswave, czytników e-book inkBOOK Lumos i opiekaczy do kanapek Russell Hobbs Cook@Home

Loteria zostanie rozstrzygnięta w listopadzie 2019 r.

Regulamin Loterii Promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2019)” dostępny jest tutaj: www.lokatasgb.pl

Organizatorem Loterii Promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6- miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 7.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Szczegóły oferty, w tym informacje dotyczące wysokości i rodzaju oprocentowania Lokaty SGB dostępne są w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.