Tytuł Kobiecej Marki Roku i Woman Star dla Karty Millennium Impresja

Tytuł Kobiecej Marki Roku 2018 oraz prestiżowe wyróżnienie Woman Star otrzymała Karta Kredytowa Millennium Impresja. Projekt Kobieca Marka Roku kierowany jest do firm, które oferują najwyższej jakości produkty i usługi, stworzone z myślą o potrzebach współczesnych, aktywnych kobiet. Organizatorzy podkreślają, że adresatka Kobiecej Marki Roku jest kobietą nowoczesną, pełną pasji, szukającą wyzwań i niebanalnych rozwiązań. W plebiscycie nagradzane są produkty i usługi o ugruntowanej pozycji, cieszące się wysoką renomą i najlepszą opinią klientek.

Karta Millennium Impresja otrzymała również tytuł Woman Star, tym samym znajdując się w wąskim gronie marek uhonorowanych tym tytułem. Woman Star stanowi wyraz uznania za troskę o jakość oferowanych usług, podkreślenie ponadprzeciętnych walorów i doskonałej pozycji na rynku. Nagrody dla karty Impresja odebrała podczas uroczystej gali Magdalena Kwiatkowska, Kierująca Wydziałem Kart Płatniczych w Banku Millennium.

Karta Impresja- towarzyszka nowoczesnej kobiety
Płacąc nią można zyskiwać przez cały rok, otrzymując zwrot do 5% wartości zakupów u Partnerów karty (aż do 760 zł rocznie). Partnerzy karty to ponad 20 znanych marek, m.in.: Empik, Apart, Sephora, Zara, Venezia, Deichmann, Sony czy Smyk. Właścicielka lub właściciel karty może też w łatwy sposób rozłożyć dokonane nią wydatki (w całości online lub telefonicznie) na raty i spłacić je w dogodnym dla siebie czasie.

źródło: Bank Millennium