Biznes coraz częściej inwestuje w esport. Amronet.pl partnerem R-SIX TEAM

Tego w Polsce jeszcze nie było! Ruszył oficjalny kanał telewizyjny, na którym widzowie mogą obserwować zmagania najlepszych polskich zawodników esportu w najpopularniejszej grze na świecie – League of Legends. Znany nam kantor internetowej wymiany walut Amronet.pl wspiera drużynę R-SixTeam w Ultralidze, która znalazła się w gronie 8 zespołów, biorących udział w przedsięwzięciu telewizji Polsat.

Na potrzeby projektu, Studio Polsatu Games zmieniło się w technologiczne pomieszczenie, wyposażone w ponad 20 kamer, dzięki którym widzowie będą mogli obserwować zmagania elektronicznych zawodników. Co więcej, dla zespołów stworzono miejsce, które umożliwia rozgrzewanie się przed właściwą rywalizacją.

Zespół Polsat Games liczy 55 osób, kieruje nim Bartosz Pawlik. Pomysłodawcą Polsat Games jest Piotr Żak, młodszy syn Zygmunta Solorza.

Pasja, zaangażowanie i rywalizacja
Jesteśmy w awangardzie i chcemy kojarzyć się z czymś niestandardowym, dobrym i nowoczesnym. Po sportach motorowych i wodnych przyszedł czas na więcej technologii, która nam przecież nie jest obca. Jesteśmy pewni, że pod kątem wizerunkowym, połączenie Amronetu, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie serwisów w Polsce, z esportem, będzie strzałem w dziesiątkę – komentuje prezes PayHolding Sławomir Kowal. Esport jest bardzo perspektywiczną branżą. Zawodnicy i fani R6T, to grupa młodych ludzi, którzy lubią to samo i są na tym mocno skoncentrowani. Chcemy być z nimi i wspólnie budować ich pasję – dodaje.

Drużyna R6T, wspierana przez Amronet składa się z bardzo silnych zawodników. Do ekipy dołączyli gracze już utytułowani, którzy mają za sobą duże doświadczenie w rozgrywkach League of Legends. Warto dodać, że już na starcie zespół cieszy się kilkutysięcznym wsparciem fanów. Dzięki ich występom na najważniejszych turniejach w Polsce, sponsorzy mogą dotrzeć do milionów osób zainteresowanych cyfrową rywalizacją.

Wszystko jest dotrzymywane w terminie, nie ma nigdy opóźnień i dostajemy wszystko, czego tak właściwie chcemy. Nie spotkałem się jeszcze z tak dobrym podejściem. R6T i nasz partner Amronet o nas bardzo dbają – ocenia Mateusz „Matisław” Zagórski, midlaner R6T.

Podobnego zdania jest Michał Avahir Kudlinski , trener drużyny: – Nie trenowałbym, gdyby nie to, że R6T wygląda fantastycznie jako projekt. Całość wygląda profesjonalnie i zaplecze R6T ze wsparciem Amronet wygląda na solidne.

Widzę, jak wiele łączy nas i tych młodych chłopaków. W świecie sportu cyfrowego pasjonaci realizują swoje marzenia dzięki dobrze dobranej strategii i taktyce. My też stale się rozwijamy i fakt, że klienci to doceniają, jest efektem synergii między najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jakie ciągle wprowadzamy oraz zgranym zespołem prowadzącym nasze trzy kantory: Amronet.pl, Gieldawalut.com i Pluskantor.pl – podsumowuje prezes Kowal.

źródło: https://infowire.pl/