Nowa karta i klubowe gadżety dla Kibiców Lecha Poznań od Banków Spółdzielczych SGB i Mastercard

W Bankach Spółdzielczych SGB jest już dostępny nowy wizerunek karty kibica Mastercard SGB-KKS Lech, który w głosowaniu wybrali sami Kibice. Dodatkowo, od 15 października 2018 do 3 stycznia 2019, po spełnieniu wszystkich warunków, można otrzymać piłkę, szalik lub nerkę KKS Lech Poznań w prezencie do karty.

Jeśli chciałbyś mieć wyjątkową kartę kibica Mastercard SGB-KKS Lech Poznań, która ma wiele funkcjonalności: jest standardową kartą płatniczą, kartą stadionową oraz zapewnia atrakcyjne zniżki, to przyjdź do Banku Spółdzielczego SGB i od 15.10.18 r. do 03.01.19 r. podpisz umowę na wydanie karty (do nowego rachunku lub już istniejącego lecz bez karty). Do 26.01.18 r. zapłać nią za zakupy o łącznej wartości min. 150 zł i odbierz w Banku upominek.

Klubowe gadżety KKS Lech Poznań do wyboru to:

– ręcznie szyta piłka retro,

– szalik Lecha,

– bardzo modna saszetka typu „nerka”.

Promocja dotyczy obu wizerunków kart, ale spiesz się – liczba upominków jest ograniczona.

Bądź zawsze blisko ulubionego klubu

Teraz nie tylko możesz w sposób łatwy i bezpieczny płacić w punktach z logo Mastercard na całym świecie, dokonywać transakcji w internecie, wypłacać gotówkę z bankomatów, ale także mieć barwy ukochanego klubu zawsze przy sobie i wspierać go każdego dnia. Skorzystaj także z 10% rabatu na pierwszy bilet lub karnet nabywany za pomocą karty i 15% rabatu na zakupy w oficjalnym sklepie KKS Lech Poznań.

O Kartę zapytaj w swoim Banku Spółdzielczym SGB.

Szczegóły na stronie www.sgb.pl