Światowy Dzień Zwierząt z kartą Mastercard i Millenium

Cat and dog sleeping. Pets sleeping embracing

Co roku 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić się nad tym, jak możemy pomóc naszym małym przyjaciołom. Nie tylko domowym pupilom, lecz także tym, którym przyszło żyć na wolności. Klienci Banku Millenium mogą skorzystać z oferty karty kredytowej WWF Millenium Mastercard i realnie wspomóc ochronę środowiska, w tym dzikich zwierząt.

Sprawdź, co możesz zrobić, by świat stał się lepszy

Działania społeczne są dla nas niezwykle istotne. Prowadzimy je w wielu obszarach, m.in. dbamy o środowisko monitorując zużycie zasobów i podejmując działania na rzecz jego redukcji, wprowadzamy proekologiczne produkty, edukujemy klientów i pracowników. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć produktu, dzięki któremu również nasi klienci mogą mieć wpływ na środowisko – podkreśla Iwona Jarzębska, Dyrektor Departamentu Public Relations w Banku Millenium.

Zatem proponowana przez placówkę karta kredytowa WWF Millenium Mastercard w całości wykonana jest z tworzywa zdatnego do recyklingu. Ponadto, w pierwszym roku użytkowania karty, bank przekazuje połowę opłat, jak i część bezgotówkowych transakcji zrealizowanych z jej pomocą na rzecz fundacji WWF Polska, która ratuje najcenniejsze przyrodniczo miejsca w Polsce i na świecie.

Wszystkie funkcjonalności w jednym

Karta kredytowa posiada oczywiście paletę płatności zbliżeniowych. Internetowe przelewy dodatkowo zabezpieczone są kodem 3D-Secure, który wymaga potwierdzenia transakcji jednorazowym kodem SMS. Co więcej, w zależności od preferencji można go zastąpić, np. odciskiem palca w aplikacji mobilnej na smartfonie.

Każdy z nas pragnie pomagać zwierzętom – liczy się nie tylko zaangażowanie, chęć niesienia wsparcia czy motywacja do działania. Ważne są również kwestie finansowe, dzięki którym choć w niewielkim stopniu poprawimy życie na naszej planecie.

źródło. Bank Millennium