Nagrodami jesień się zaczyna – ubiegłoroczna loteria SGB zakończona!

Nagrody w ubiegłorocznej loterii z nagrodami zostały rozlosowane. „Nagrodami jesień się zaczyna”, głosiło hasło promocji, i rzeczywiście – przez cały wrzesień w Bankach Spółdzielczych SGB nagrody wręczane były szczęśliwym laureatom. Symbolicznym zwieńczeniem tych radosnych chwil było przekazanie nagrody głównej, samochodu Seat Leon 5D Copa, pani Jolancie, klientce Banku Spółdzielczego w Krotoszynie.

Uroczyste wydanie auta nastąpiło w poniedziałek, 1 października, na krotoszyńskim Rynku. Zwyciężczyni odebrała kluczyki z rąk Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Krotoszynie, Jana Pluty. W tym radosnym wydarzeniu uczestniczyli także Wiceprezes Zarządu, Monika Kaczmarek, oraz Dyrektor Oddziału Banku w Krotoszynie, Romuald Nawrocki, a także Dyrektor Oddziału SGB-Banku SA w Ostrowie Wlkp., Sebastian Florczyk. Laureatka zjawiła się zaś w towarzystwie najbliższych osób z rodziny, by wspólnie z nimi świętować odbiór tej wartościowej wygranej.

W edycji „Jesień 2017”, oprócz Seata Leon do wygrania były urządzenia kuchenne Perfect Mix, odkurzacze automatyczne, wieże hi-fi i masażery. Łącznie ponad 420 nagród o wartości blisko 450 tysięcy zł. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i jak zawsze zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych promocjach lokat terminowych Banków Spółdzielczych SGB. Termin zakładania lokat w bieżącej edycji, „Jesień 2018”, odbywającej się pod hasłem „Zysk w parze z nagrodami”, upływa 21 grudnia. Do rozlosowania ponownie będzie zestaw atrakcyjnych nagród: samochód Kia Stonic, stacje pary, zestawy kina domowego, mopy parowe oraz ekspresy kapsułkowe. Szczegóły na stronie www.lokatasgb.pl.