Garmin Pay w Nest Banku

Nest Bank jako trzeci bank w Polsce uruchomił Garmin Pay. Już od dzisiaj klienci banku mogą zapłacić za zakupy za pomocą zegarka Garmin.

Garmin Pay to metoda płatności zbliżeniowych przygotowana dla osób aktywnych. Umożliwia ona szybkie i proste płacenie przy użyciu urządzeń firmy Garmin. Z usługi tej można korzystać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Nest Bank wdrożył usługę Garmin Pay przy współpracy z Visa.

– Jako jedni z pierwszych w Polsce udostępniliśmy klientom płatności Google Pay, jak i Apple Pay. Teraz jako trzeci bank w Polsce wdrażamy Garmin Pay. Tym samym konsekwentnie udowadniamy, że jesteśmy „bankiem-challengerem” i nie boimy się podejmowania wyzwań technologicznych, wynikających z potrzeb naszych klientów- mówi Agnieszka Porębska- Kość, dyrektor zarządzająca obszarem bankowości przedsiębiorstw i finansowania w Nest Banku.
– Naszym celem jest umożliwienie dokonywania płatności cyfrowych za pomocą dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki tokenizacji Visa – która umożliwia Nest Bankowi szybkie wdrożenie usługi Garmin Pay – polskie banki mogą łatwo i szybko wprowadzać innowacyjne rozwiązania płatnicze dostarczane przez międzynarodowe firmy technologiczne, oferując konsumentom wygodne i bezpieczne doświadczenia zakupowe- dodaje Jkub Kawior, dyrektor generalny na Polskę i Węgry, VISA.

źródło: Nest Bank