Zapomnij o kolejkach. Od 21 lipca bilet do Warszawskiego ZOO kupisz w aplikacji mPay

Bywają takie dni, szczególnie w okresie letnim i w weekendy, kiedy kolejki do kas w Warszawskim ZOO mogą przyprawić o ból głowy. Dzieci chcą zobaczyć lwa, skaczące po lianach małpki i ogromnego goryla dumnie eksponującego swoje wdzięki. Wymówek nie ma, w kolejce stać trzeba, a czas płynie i płynie nieubłaganie… Zapomnij o tym. To już przeszłość, bo od soboty-21 lipca, bilety do ZOO zamówisz w aplikacji mobilnej mPay.

Już w sobotę, 21 lipca w aplikacji mPay pojawi się możliwość zakupu wejściówek do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Zakup biletów przez aplikację pozwoli zupełnie ominąć kolejki do kas i udać się bezpośrednio w kierunku bramek wejściowych. Wtedy wystarczy okazać obsłudze ekran telefonu z włączoną aplikacją mPay i zapisanym w niej kodem QR. Za pomocą aplikacji będzie można zakupić bilety normalne, ulgowe oraz rodzinne. Do standardowej ceny biletów będzie doliczona prowizja w wysokosci 2,69 proc.

Kup bilet w aplikacji-To takie proste
Kupowanie biletów do Warszawskiego ZOO w aplikacji mPay będzie wyglądało podobnie, jak płacenie za przejazdy komunikacją miejską czy nabywanie wejściówek do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wystarczy, że użytkownik określi rodzaj i liczbę kupowanych biletów, a następnie zatwierdzi płatność kodem PIN, który ustalił samodzielnie podczas rejestracji w systemie. Tak jak w przypadku innych usług mPay, za bilety do ZOO można będzie zapłacić kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi w elektronicznej portmonetce.

Nasza aplikacja jest elastycznym rozwiązaniem, które może zostać wykorzystane do usprawnienia sprzedaży wszelkiego rodzaju biletów. Od komunikacji miejskiej, przez festiwale i wydarzenia sportowe, po instytucje takie jak parki narodowe czy właśnie ogrody zoologiczne – mówi Jacek Bykowski, prezes zarządu mPay S.A. Mobilny kanał sprzedaży to przede wszystkim oszczędność czasu i ogromne ułatwienie dla osób odwiedzających ZOO. Wizyty nie trzeba planować z wyprzedzeniem, a same bilety są zawsze w zasięgu ręki – dodaje.

źródło: mPay