„Przechodzę na swoje”- platforma dla nowych firm od BGŻ BNP Paribas

Startup Diversity Teamwork Brainstorming Meeting Concept.Business Team Coworker Global Finance Strategy Laptop.People Work Online Start Up Process.Group Young Hipsters Looking Report Notebook Studio

Bank BGŻ BNP Paribas, w ramach rozwoju ekosystemu usług dla nowo powstałych firm, we współpracy z fintechem Findoor, uruchomił platformę przechodzenaswoje.pl, dedykowaną dla osób, które chcą rozpocząć lub dopiero co rozpoczęły prowadzenie działalności gospodarczej. Przechodzenaswoje.pl to pierwszy portal w Polsce, gdzie przedsiębiorcy mogą uzyskać kompleksowe informacje związane z rozpoczęciem prowadzenia firmy od wiarygodnych i doświadczonych ekspertów w jednym miejscu.

Platforma jest odpowiedzią na trendy rynkowe i potrzeby klientów, którzy przenoszą się do świata online. Polacy powszechnie robią zakupy przez internet, rezerwują wakacje, natomiast w sferze rozwoju swojego biznesu do tej pory mogli skorzystać głównie z informacji znajdujących się na forach internetowych. Celem platformy przechodzenaswoje.pl jest przede wszystkim wsparcie osób, które przechodzą na własną działalność gospodarczą oraz umożliwienie im łatwego i szybkiego dostępu do kompleksowych informacji od doświadczonych i zweryfikowanych przez Bank ekspertów.

Bank BGŻ BNP Paribas wspiera i rozumie przedsiębiorców, w marcu br. wprowadziliśmy ekosystem usług skierowany do nowo powstałych firm. Klienci Banku mogą liczyć na pomoc już od momentu zakładania firmy, po codzienne sprawy związane z prowadzeniem działalności. Idąc krok dalej postanowiliśmy stworzyć platformę, która pozwoli na zgromadzenie ekspertów reprezentujących różne dziedziny, którzy w profesjonalny sposób udzielą odpowiedzi na pytania, które często dręczą młodych przedsiębiorców. Co najważniejsze, uzyskanie porady jest całkowicie bezpłatne – mówi Karol Kamas, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas.Wierzę, że stworzyliśmy unikalne rozwiązanie, które najlepiej zaspokoi potrzeby i oczekiwania początkujących przedsiębiorców. Wiemy, jak ważna jest pomoc, zwłaszcza na początkowym etapie prowadzenia działalności. Jako przedstawiciele Banku wspólnie z ekspertami spoza organizacji chcemy przyczynić się do ułatwienia przedsiębiorcom stawiania pierwszych kroków w świecie własnego biznesu – podkreśla Karol Kamas.

Intuicyjna platforma dla każdego przedsiębiorcy
Dodatkowo, platforma przechodzenaswoje.pl jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Osoby, które chcą są zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej mogą zadać pytanie w kilkunastu kategoriach: prawo, podatki, księgowość, terminale płatnicze, bankowość, dotacje, nieruchomości, płatności, e-commerce, strony internetowe, branding, social media, reklama, marketing, badanie rynku sprzedaż i pozyskiwanie klientów. Każdy z ekspertów zarejestrowanych na stronie posiada swój profil, na którym przedstawione jest jego doświadczenie, wcześniej zweryfikowane przez Bank.

W dniu startu platformy (tj. 18 lipca 2018 roku) Bank zgromadził blisko 20 ekspertów, którzy reprezentują m.in. takie firmy jak: Publicis Media, BNP Paribas Real Estate Poland oraz Elavon.

Więcej szczegółów na przechodzenaswoje.pl

źródło: BGŻ BNP Paribas
fot. fotolia