Bank Spółdzielczy w Brodnicy wprowadza usługę Google Pay

Human hand with smartphone over payment terminal

Bank Spółdzielczy w Brodnicy poinformował swoich klientów o wdrożeniu usługi Google Pay. Usługa dostępna będzie od 17 lipca br. To już drugi bank spółdzielczy, który w ostatnim czasie zapowiedział wdrożenie płatności mobilnych Google Pay. Kilka dni temu zrobił to Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Na stronie Banku Spółdzielczego w Brodnicy możemy przeczytać:

„Z przyjemnością informujemy, że od 17 lipca br. wszyscy nasi Klienci korzystający z kart wydanych przez BS Brodnica będą mieli możliwość korzystania z jednej z najnowocześniejszych oferowanych obecnie na rynku usług płatności zbliżeniowych Google Pay .

Google Pay to oparta na systemie Android szybka i bezpieczna metoda płatności, pozwalająca w łatwy sposób płacić zbliżeniowo telefonem tak samo, jak zwykłą kartą .

Dodatkowo wszyscy nasi Klienci, którzy dokonają rejestracji swojej karty do 31 sierpnia 2018 r. skorzystają ze specjalnej przygotowanej przez Google promocji, dzięki której będą mogli zyskać nawet 40 zł na dowolne zakupy gier, muzyki czy książek w sklepie Google Play.

Nad bezpieczeństwem rozliczenia dokonywanych transakcji czuwają największe międzynarodowe organizacje Google oraz Visa.

Więcej szczegółów dotyczących usługi Google Pay w BS Brodnica już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz w placówkach Banku”.

O wdrożeniu Google Pay w PBS pisaliśmy tutaj: podkarpacki-bank-spoldzielczy-wdraza-usluge-google-pay

fot. fotolia