Nest Bank wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Nest Bank we współpracy ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce jako pierwszy na polskim rynku bankowym, uruchamia charytatywny program polecający. Za każde nowo otwarte Nest Konto z polecenia, bank będzie przekazywał 50 zł na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia.

Od lipca klienci Nest Banku mogą polecić swoim bliskim i znajomym założenie konta osobistego. Za każde nowo założone konto, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce otrzyma 50 zł. To nie pierwsza tego typu akcja na polskim rynku bankowym, ale jedyna która przeznacza cały dochód na cele charytatywne.

Jak to działa?

To proste, klient Nest Banku poleca darmowe konto swoim bliskim i znajomym. Aby pieniądze trafiły na konto Stowarzyszenia, osoba której polecono konto, po jego otwarciu ma 60 dni na dokonanie pierwszej płatności swoją kartą Visa.

Nest Bank od początku swojej działalności skupia się na wspieraniu rodzin i rodzinnych firm. W jego ofercie znajdują się darmowe konta osobiste czy rodzinne produkty oszczędnościowe. Bank prowadzi również akcję, która promuje bezpłatne konta osobiste, która wspiera dzieci oczekujące na własny dom i rodzinę.

źródło: Nest Bank