Oszczędzali w ESBanku Banku Spółdzielczym – „Złowili” Samochód!

????????????????????????????????????

„Czas założyć lokatę i złowić nagrody” – hasło loterii promocyjnej Lokata SGB – Lato 2017 spełniło się właśnie dla Klientów Filii ESBANKU Banku Spółdzielczego przy ul. Tysiąclecia w Radomsku. Państwo Barbara i Dariusz Kopieccy już cieszą się wygranym samochodem osobowym Skoda Citigo!

Jesteśmy przeciętnymi Polakami, którzy pracują i co nieco oszczędzają, a tutaj naraz taki uśmiech szczęścia i nagroda w postaci samochodu! Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni i cieszymy się niezmiernie, że otrzymaliśmy taką nagrodę – za oszczędzanie w lokalnym banku spółdzielczym z Radomska”.

Tak wygraną w loterii promocyjnej Spółdzielczej Grupy Bankowej, w której udział brali także Klienci ESBANKU Banku Spółdzielczego, skomentowała Pani Barbara Kopiecka podczas oficjalnego przekazania nagrody w Centrali Banku 29 czerwca 2018 r. Gratulacje z okazji wygranej oraz kluczyki do wygodnej Skody Citigo Pani Barbarze oraz jej mężowi, Panu Dariuszowi Kopieckiemu, przekazał Paweł Braszczyński, Wiceprezes ESBANKU Banku Spółdzielczego.

Promocyjną lokatę, która dawała szansę nie tylko na zysk z oprocentowania, ale i na zdobycie cennych nagród, można było założyć między lipcem a październikiem 2017 r. Każde zdeponowane 500 zł stanowiło jeden los dla lokat 3-miesięcznych i dwa losy – dla lokat 6-miesięcznych. Wśród Klientów wszystkich Banków Spółdzielczych SGB, uczestniczących w loterii, losowano m.in. nagrodę I stopnia w postaci samochodu osobowego Skoda Octavia. Najcenniejszą nagrodą, rozlosowywaną wyłącznie wśród Klientów ESBANKU Banku Spółdzielczego, była natomiast Skoda Citigo.

Lokaty promocyjne z nagrodami w postaci samochodów osobowych to jeden ze sztandarowych produktów Banków Spółdzielczych SGB, od lat obecny także w ofercie ESBANKU Banku Spółdzielczego.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!