Pierwsza kampania telewizyjna eService ruszyła

Ruszyła telewizyjna kampania reklamowa promująca portal www.bezgotowki.pl. Jej celem jest zachęcenie przedsiębiorców do korzystania z płatności bezgotówkowych i pokazanie wynikających z tego korzyści. Przygotowane zostały cztery spoty reklamowe, które będzie można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w internecie. Inicjatorem kampanii jest największy polski agent rozliczeniowy – eService Sp. z o.o., który jako pierwsza firma w branży zdecydował się na tak szeroką akcję reklamową w mediach elektronicznych.

Koncepcja kampanii zakładała między innymi udział w spotach reklamowych prawdziwych przedsiębiorców, którzy razem z aktorami wystąpią przed kamerą. Jedną z głównych bohaterek kampanii, została Pani Katarzyna – właścicielka niedużego sklepu owocowo-warzywnego z Warszawy. Przekonuje ona, że płatności kartą to prawdziwe udogodnienie zarówno dla klientów, jak i sprzedawcy. Najlepszym dowodem na to, jest fakt, że po zakończeniu zdjęć do reklamy, sama zadeklarowała chęć zaoferowania swoim klientom możliwości płacenia kartą.

Cztery spoty reklamowe
Na potrzeby kampanii przygotowano cztery spoty reklamowe. Główny, o czasie trwania 30 sekund – przeznaczony do emisji w TV oraz trzy 15 sekundowe, które trafią do internetu. Występują w nich aktorzy wcielający się w rolę kwiaciarza, manikiurzystki, krawca oraz hydraulika, czyli zawodów często kojarzonych z mikroprzedsiębiorstwami, do których kierowana jest kampania. Za kreację i strategię odpowiada agencja Kalicińscy.com, zakupu mediów dokonał Havas Media, a działania PR wspiera agencja CORE PR.

Bezgotowki.pl to autorska platforma eService przygotowana z myślą o przedsiębiorcach i właścicielach firm, którzy chcieliby stworzyć swoim klientom możliwość płacenia kartą. Za pośrednictwem portalu mogą oni wybrać najlepszy dla siebie rodzaj terminali płatniczych i w kilku łatwych krokach zawrzeć umowę, dzięki której otrzymają je na warunkach Programu Polska Bezgotówkowa. Zgodnie z nimi, przedsiębiorcy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z płatności bezgotówkowych, mogą bezpłatnie otrzymać do trzech terminali płatniczych i przez rok nie ponosić żadnych kosztów procesowania transakcji kartami VISA i Mastercard. Zawierając umowę za pośrednictwem WWW.BEZGOTOWKI.PL mogą wybrać m.in. najnowocześniejsze terminale mobilne – SMART D220 oferowane wyłącznie przez eService i otrzymać je bezpłatnie – na zawsze. Ponadto tylko w ofercie eService przez 12 miesięcy nie będą też ponosić kosztów procesowania transakcji kartami Diners Club, JCB, UPI oraz od płatności BLIK.

Spoty reklamowe kampanii można zobaczyć pod adresami:

· Główny 30” – HTTPS://YOUTU.BE/VGFE1AKSPLY
· Kwiaciarz 15” – HTTPS://YOUTU.BE/8AO5ZZUDDM0
· Hydraulik 15” – HTTPS://YOUTU.BE/VBHUF4FHEAQ
· Manicurzystka 15” – HTTPS://YOUTU.BE/QWX8WEOMOJC

źródło: eService