Jubileusz 55 – lecia Banku Spółdzielczego w Konopiskach

Jubileusz 55 – lecia Banku Spółdzielczego w Konopiskach

W dniu 13 czerwca br. w Teatrze im. Adama Mickiewicza odbył się jubileusz 55- lecia Banku Spółdzielczego w Konopiskach.

W uroczystości wzięło udział 380 osób. Na Jubileusz przybyli Klienci Banku, Prezesi zaprzyjaźnionych banków spółdzielczych, wójtowie i przedstawiciele starostów lokalnych samorządów oraz Zarząd, Rada Nadzorcza i pracownicy Banku. Swoją obecnością zaszczycili również Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. Pan Zdzisław Kupczyk, Senator RP Pan Ryszard Majer, jak również władze Sejmiku Śląskiego.

Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Konopiskach Pan Włodzimierz Cichoń przywitał wszystkich zaproszonych i podziękował za liczne przybycie. Po powitaniu gości odbyła się multimedialna prezentacja na temat historii Banku oraz jego rozwoju. W prezentacji przedstawiono wypowiedzi klientów strategicznych o współpracy z Bankiem.

Jubileusz 55 – lecia Banku był również okazją do przyznania odznaczeń osobom, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju Banku. Wręczono Złote i Srebrne Honorowe Odznaki „Za Zasługi dla Województwa Śląskiego, Szmaragdowe „Za zasługi dla Polskiej Spółdzielczości Bankowej” oraz Złote „Za zasługi dla Polskiej Spółdzielczości Bankowej” oraz Odznaka Honorowa im. Franciszka Stefczyka.

Kolejnym punktem obchodów były przemówienia gości. Z okazji 55-lecia Jubileuszu Banku Spółdzielczego w Konopiskach Rada Nadzorcza oraz Zarząd złożyli szczególne podziękowania za wieloletnią współpracę przedstawicielom samorządu Gminy Konopiska oraz swoim długoletnim partnerom biznesowym. Podziękowania za zaangażowanie i dobrą pracę złożono również na ręce pracowników Banku. Liczne gratulacje, prezenty i podziękowania odebrał również Zarząd Banku.

Po części oficjalnej goście Jubileuszu zostali zaproszeni do obejrzenia sztuki teatralnej pt. ”Kredyt” w wykonaniu znakomitych aktorów Pana Piotra Machalicy oraz Pana Piotra Borowskiego. Po obejrzeniu spektaklu udano się na poczęstunek oraz symboliczną lampkę szampana.

Uroczystość 55-lecia Banku była niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla pracowników, jak i dla wszystkich osób związanych z Bankiem. Taki Jubileusz jest świadectwem bogatej historii Banku i tego jak rośnie w siłę, aby zaspokajać potrzeby Klientów przez co najmniej kolejnych 55 lat.

Gratulujemy!


źródło: KZBS