Święto Spółdzielczości Bankowej w BS w Koronowie

cof

W czerwcu, banki spółdzielcze w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej, na terenie całej Polski organizują liczne atrakcje i niespodzianki dla klientów. W tym roku hasło przewodnie brzmi: „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”.

Bank Spółdzielczy w Koronowie w dniach od 18 do 22 czerwca przygotował mnóstwo niespodzianek dla odwiedzających gości. Wydarzenia organizowane w ciągu całego tygodnia zostały podzielone na cztery bloki tematyczne.

Pierwszy dzień upłynął pod hasłem „Dzieci i młodzież w Banku”. W tym dniu placówkę bankową odwiedziło kilkaset dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Wśród atrakcji było zwiedzanie banku, zdjęcia na fotelu Prezesa i Dyrektorów Banku, malowanie buziek gości i twarzy Pracowników banku, a w Oddziale w Mroczy nawet rysowanie na ścianie. Dzieci zostawiły pamiątki w postaci rysunków, na których zobrazowały jak widzą Bank w Koronowie oraz Święto Spółdzielczości Bankowej. Czas umilała bankowa maskotka – Bankuś, z którym chętnie się fotografowały.

W drugim dniu, bank odwiedziła młodzież ze szkół średnich i gimnazjów, która poznała kulisy pracy banku, dowiedziała się jak rozpoznawać autentyczność pieniędzy oraz brała udział w konkursach.

Gośćmi trzeciego dnia byli klienci, którzy aktywnie korzystają z bankowości internetowej i innych nowości bankowych oraz ci, którzy chcieliby z takich możliwości skorzystać. W związku z tym przygotowano kilka krótkich prelekcji na temat bezpiecznego korzystania z e-bankowości, kart płatniczych i kredytowych, aplikacji mobilnych i różnych funkcji bankomatu.

Ostatni, czwarty już dzień został poświęcony seniorom, którzy w licznym gronie odwiedzili placówki bankowe i chętnie zdobyli wiedzę na temat płatności bezgotówkowych.

Bank Spółdzielczy w Koronowie dziękuje wszystkim gościom i zaprasza za rok!

więcej zdjęć: www.bskoronowo.com.pl