Wielki finał XV edycji AUTOLOKATY. Zwycięzcy wylosowani!

W piątek 8 czerwca na limanowskim rynku odbył się finał XV edycji loterii AUTOLOKATA, organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Limanowej. Podczas uroczystej gali rozlosowano 66 nagród, a wśród nich samochód osobowy RENAULT CAPTUR.

Trudno uwierzyć, ale finał pierwszej Loterii „AUTOLOKATA” odbył się przeszło 10 lat temu , tj. 20 grudnia 2007r. Już 17-sty samochód znalazł swojego właściciela wśród Klientów Banku, a przeszło 600 laureatów otrzymało nagrody o łącznej wartości powyżej 1 mln złotych. Połączenie oprocentowanej lokaty bankowej z loterią z atrakcyjnymi nagrodami, to bardzo ważna kampania produktowa Banku, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Loteria jest przeprowadzana z myślą o Klientach i w podziękowaniu za zaufanie i lojalność jaką obdarzają nasz Bank– poinformował Prezes Zarządu Banku Adam Dudek.

Udział w XV edycji loterii, mogli brać Klienci Banku, którzy założyli lokatę na kwotę minimum 1 000 zł w jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Limanowej w terminie od 30 sierpnia 2017 r. do 30 listopada 2017 r. i utrzymali ją w całości do 31 maja 2018 roku. Każde 1 000 zł na lokacie to kupon konkursowy, który brał udział w losowaniu.

Nadzór nad przebiegiem Loterii sprawowała specjalnie do tego powołana Wewnętrzna Komisja Nadzoru, której przewodniczył mec. Piotr Orzeł, posiadający uprawnienia do nadzorowania loterii nadane przez Ministra Finansów.

Uroczystą Galę rozpoczął Wiceprezes Banku Waldemar Żurek, który powitał licznie zgromadzonych na limanowskim rynku. Losowanie tradycyjnie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem publiczności, która z niecierpliwością oczekiwała na wyniki. Oprócz samochodu osobowego RE-NAULT CAPTUR można było wygrać m.in.: telewizory, parownice Karcher, ekspresy do kawy, odkurzacze, power banki czy żelazka.

Piątkowy finał loterii uświetnił występ Dziecięcej Grupy Folklorystycznej działającej przy Limanowskim Domu Kultury, której opiekunem jest Iwona Gawlak, a także Kapeli i Zespołu Regionalnego „Limanowianie” pod kierownictwem Jacka Smagi. Zespół, którego celem działalności jest kultywowanie tradycji i wartości kulturowych regionu, zaprezentował melodie ludowe z okolic Limanowej. Dodatkową atrakcją uroczystej gali były specjalnie przygotowane animacje dla dzieci i konkursy z nagrodami.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

źródło znamy-zwyciezcow-xv-edycji-autolokaty