Nowy prezes Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego

Z początkiem czerwca Monika Zakrzewska odeszła ze stanowiska prezesa Fundacji Rozwoju Finansowego i ostatecznie rozstaje się z organizacją. Do czasu wybrania nowego szefa, Prezydium Rady Fundacji powołało Patrycję Rogowską-Tomaszycką, członka zarządu Provident Polska.

Monika Zakrzewska pełniła funkcję prezesa od czasu powstania fundacji w 2016 roku. Wcześniej piastowała stanowisko public affair manager w Provident Polska. Pracowała również jako ekspert ds. rynku pracy w Konfederacji Lewiatan. Ostatecznie Zakrzewska odchodzi z Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego, a jej dalsze plany zawodowe nie są znane.

Nowy tymczasowy prezes
Prezydium Rady Fundacji do czasu zakończenia rekrutacji, tymczasowe obowiązki prezesa powierzyło Patrycji Rogowskiej-Tomaszyckiej, która w 2012 roku objęła stanowisko dyrektora biura Public Affairs. Obecnie zarządza pionem korporacyjnym, do zadań którego należy: komunikacja wewnętrzna, PR, CSR, corporate oraz public affairs. Swoją zawodową karierę rozpoczynała w Związku Banków Polskich, a w latach 2007-2012 pracowała jako ekspert w Departamencie Prawnym, w Konfederacji Lewiatan. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Na początku czerwca br. nowe stanowiska w Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego objęli również Krzysztof Wołowicz oraz Lidia Roman. Pisaliśmy o tym tutaj: https://dziennikbankowy.pl/?p=519&preview=true

źródło: www.frrf.pl